Użyj kodu WELCOME3 podczas płatności, aby otrzymać zniżkę na pierwszą rezerwację u nas. Enjoy!☀️

Close
samochody na podstawie filtrów

Opinie o wypożyczalniach samochodów na lotnisku w Izmirze

Prawdziwe opinie o lokalnych wypożyczalniach samochodów w Turcji

Pavel Grenkov
Pavel Grenkov
🇷🇺

Fiat Egea Multijet w Turcji

Wszystko poszło dobrze. Samochód okazał się znacznie starszy niż podano na stronie internetowej. 2018 zamiast 2022

Wrzesień 2023
Maksim Shalashov
Maksim Shalashov
🇷🇺

Fiat Egea Urban w Turcji

Wypożyczyliśmy samochód na 3 dni. Spotkali się z nami na lotnisku i zabrali nas do miejsca wynajmu (niedaleko), otrzymaliśmy samochód bez żadnych problemów, wszystko zgodnie z zamówieniem, jak wskazano na stronie internetowej. Kiedy oddaliśmy samochód, zostaliśmy sprawdzeni i zabrani na lotnisko. Wszystko mi się podobało, następnym razem przyjdziemy do ciebie ponownie)))

Listopad 2023
Dmitry Serdyukov
Dmitry Serdyukov
🇷🇺

Renault Clio Grandtour w Turcji

Wynajęty samochód na lotnisku, mechanika diesla - dokładnie to, czego potrzebujesz w górzystym terenie. Samochód jest serwisowany i w idealnym stanie. Najważniejsza była klimatyzacja!!! Diesel ciągnie i jest fajnie! Zawróciłem bardzo późno na lotnisku, kurier trochę się spóźnił, ale był w kontakcie i przeprosił na długość!!!! Kurier na lotnisku jest fajny i wygodny

Sierpień 2023
Ilia Komissarov
Ilia Komissarov
🇷🇺

Fiat Egea Multijet w Turcji

Wszystko poszło świetnie! Dostarczono samochód, który zarezerwowałem na stronie internetowej. Zgodnie z ustaleniami samochód czekał na lotnisku, a po załatwieniu formalności wyruszyliśmy w podróż. Po trzech dniach podróży znalazłem wyciek oleju. Skontaktowałem się z firmą, tego samego dnia usterka została naprawiona w ciągu trzech godzin. Samochód został zwrócony na lotnisku przed odlotem. Polecam👍

Sierpień 2023
Albert Mashkov
Albert Mashkov
🇷🇺

Fiat Egea Multijet w Turcji

Wszystko poszło dobrze. Polecam tę firmę!

Sierpień 2023
Nikita Popovnin
Nikita Popovnin
🇷🇺

Fiat Egea Multijet w Turcji

Byliśmy bardzo niezadowoleni nie tyle z samochodu, co z pana Huseyina, który jest przedstawicielem firmy dostarczającej samochód na miejsce (lotnisko Izmir). Lecieliśmy z Antalyi i zaznaczyliśmy to przy rezerwacji, podając numer lotu. Oczywiście przyjechaliśmy na terminal krajowy. Huseyin przyszedł spotkać się z nami w terminalu międzynarodowym. W rezultacie - niepotrzebne negocjacje i stracony czas. Zabrał nas nie na parking wypożyczalni, ale do jakiegoś apartamentowca. Nie miał też terminala do płatności kartą bankową, choć w warunkach wynajmu na stronie była taka możliwość. Następnie wziął od nas dodatkowe 10 euro za przejazd samochodem po płatnych autostradach, tłumacząc, że samochód ma wbudowany transponder do automatycznej płatności i że kwota zostanie z niego odjęta i to wszystko. Na stronie przy rezerwacji nie było informacji o tej opłacie. Samochód był cały zniszczony. Zrobiliśmy 26 zdjęć uszkodzeń, aby uchwycić obecny stan samochodu. Ale wydawało się, że jeździ, a czasu było szkoda, więc zdecydowaliśmy się na oferowaną kopię. Jednak jeszcze tego samego dnia zauważyliśmy, jak wytarta była kierownica i dźwignia zmiany biegów. Zgodnie z umową samochód miał zostać wyprodukowany w 2022 roku, ale odebraliśmy go w styczniu 2024 roku. Nie tak może wyglądać samochód po 2 latach użytkowania. Zaczęliśmy przyglądać się certyfikatowi technicznemu i okazało się, że ten samochód nie jest z 2022 roku, ale z 2018. Jest to więc inny samochód niż zamówiliśmy, mimo że był to ten sam model. Przebieg był podany na około 97000 km, ale tak wytarta kierownica i dźwignia skrzyni biegów mówiły, że samochód miał znacznie ponad 150000 km. Kiedy napisaliśmy do Hussaina w tej sprawie, powiedział tylko, jakby nic się nie stało, że samochód z 2022 roku jest teraz naprawiany i nie może dać żadnych zniżek na starszy i zniszczony samochód, ani nie może go zmienić. W normalnych wypożyczalniach istnieje zasada, zgodnie z którą, jeśli zamówiony samochód nie jest dostępny z jakichkolwiek powodów, klienci otrzymują podobny lub lepszy, ale nigdy gorszy, jak my. A Husein nie powiedział o tym z wyprzedzeniem, ale próbował to ukryć. Również z czasem zorientowaliśmy się, że pióra wycieraczek i lewy spryskiwacz przedniej szyby nie działają w samochodzie. Na szczęście przynajmniej to po rozmowie z Husseinem udało się wyeliminować, ale w tym celu musieliśmy sami pojechać do pewnego serwisu samochodowego i ponownie spędzić wakacje. Ogólnie nie polecamy współpracy z tym dostawcą samochodów (Hussein) i jego firmą.

Styczeń 2024
Daria Markellova
Daria Markellova
🇷🇺

Renault Clio 5 w Turcji

Wszystko było w porządku, z wyjątkiem tego, że na koniec próbowali pobrać od nas dodatkowe 500 lirów za benzynę (przyjechaliśmy z w połowie pustym bakiem), mimo że przywieziono nam samochód z tym samym bakiem.

Marzec 2024
Roman Dokutovch
Roman Dokutovch
🇷🇺

Renault Clio 5 w Turcji

Po przylocie na lotnisko w Izmirze wykonaliśmy długi telefon do firmy, nie spotkaliśmy się na lotnisku. 40 minut później przyjechali po nas, zabrali nas do biura firmy. Tam podpisaliśmy umowę i odjechaliśmy. Samochód był nowy, z przebiegiem 3000 km, nie mieliśmy żadnych problemów z jego działaniem.

Czerwiec 2023
Aleksandra Poliak
Aleksandra Poliak
🇷🇺

Fiat Egea Multijet w Turcji

Dla Rosjan bardzo wygodne jest to, że istnieje możliwość zapłacenia gotówką za wynajem. Samochód był trochę porysowany i obawiałem się, że będą problemy przy zwrocie (chociaż wszystkie rysy były uwzględnione w umowie). Ale wszystko poszło dobrze, nie było żadnych skarg. Samochód okazał się dość pojemny i całkiem dobrze przejechał nawet dość trudne obszary z ostrym wzniesieniem. Mam nadzieję, że skorzystam z tej usługi ponownie.

Październik 2023

Ceny wynajmu samochodów na lotnisku w Izmirze

Cena wynajmu samochodu na lotnisku w Izmirze zależy od sezonu i czasu wynajmu.

66
66
68
71
72
83
91
91
78
64
62
61
 • Styczeń
 • Luty
 • Marzec
 • Kwiecień
 • Maj
 • Czerwiec
 • Lipiec
 • Sierpień
 • Wrzesień
 • Październik
 • Listopad
 • Grudzień
 • Stycz
 • Luty
 • Marz
 • Kwiec
 • Maj
 • Czer
 • Lip
 • Sier
 • Wrzes
 • Paźd
 • List
 • Grud
chartIle kosztuje wynajem samochodu na lotnisku w Izmirze: średnia cena za dzień dla wszystkich klas samochodów przy zamówieniu na 7 dni.
RENTACARANYWHERE
Wypożycz samochód online na lotnisku w Izmirze przez TakeCars.pl
 • 1. Wybierz auto na lotnisku w Izmirze

  Wynajem samochodu na lotnisku w Izmirze właśnie stał się łatwiejszy - porównaj ceny i ubezpieczenia za pomocą kilku kliknięć

 • 2. Zarezerwuj samochód

  Dokonaj niewielkiej przedpłaty online, a samochód będzie na Ciebie czekał na lotnisku w Izmirze.

 • 3. Zostawić opinię o wynajmie

  Pomóż innym dokonać wyboru podczas wynajmu samochodów na TakeCars Izmir Lotnisko (ADB).

Częste pytania

Pomysły na trasy samochodem z lotniska Izmir

Nadmorska wycieczka do Çeşme i Alaçati oferuje windsurfing, plaże i historyczny urok. Trasa w głąb lądu do Sardy i Manisy pokazuje starożytne ruiny i turecką wieś.

Najpopularniejsze miejsca turystyczne w pobliżu Lotnisko Izmir

Centrum Izmiru z targiem Kemeralta, starożytną agorą i brzegiem morza oddalone jest od obiektu o 30 minut jazdy. Efez i Dom Marii Panny oddalone są o około godzinę jazdy samochodem.

Do dużych miast samochodem z lotniska Izmir

Kurort Kusadasi oddalony jest o około godzinę jazdy samochodem, a termalne miasto Pamukkale o około 3 godziny, oferując wiele opcji jednodniowych wycieczek.

Dokąd jeszcze można się udać z lotniska w Izmirze

Odkrywanie historycznych miejsc i naturalnego piękna wybrzeża Morza Egejskiego, w tym Parku Narodowego Półwyspu Dilek i ruin Pergamonu.

Masz pytania?

Zachęcamy do zadawania pytań, a my odpowiemy w ciągu 2 godzin.

0/240

Jak dotrzeć do lotniska w Izmirze

Wypożyczalnie samochodów w miastach
Dystans do lotniska w Izmirze
Jazda, godziny
Wynajem aut na lotnisku w Izmirze

CENA ZA DZIEŃ

Transmisja

Rodzaje depozytów

OPCJE

Siedzenia

UBEZPIECZENIE

Typy samochodów

Przekraczanie granic

Dostawca