Użyj kodu WELCOME3 podczas płatności, aby otrzymać zniżkę na pierwszą rezerwację u nas. Enjoy!☀️

Close
samochody na podstawie filtrów

Opinie o wypożyczalniach samochodów na lotnisku w Budapeszcie

Prawdziwe opinie o lokalnych wypożyczalniach samochodów na Węgrzech

Vladimir Karpov
Vladimir Karpov
🇷🇺

Volkswagen T-Roc na Węgrzech

Wszystko poszło idealnie. Samochód jest w idealnym stanie. Jestem bardzo wdzięczny pracownikom waszej firmy za doskonałe podejście i obsługę.Dziękuję!!!!

Marzec 2023
Vladislav Sivokon
Vladislav Sivokon
🇷🇺

Suzuki Vitara na Węgrzech

Podobało mi się wypożyczenie samochodu od waszej firmy, usługa jest dobra i wygodna. Otrzymałem inny samochód niż ten, który zamówiłem, zamiast Suzuki dali mi podobny. Ale podobał mi się samochód, który otrzymałem, więc ogólnie jestem zadowolony. Skontaktuję się ponownie. Dziękuję

Wrzesień 2023
Alexander Dudkin
Alexander Dudkin
🇷🇺

SEAT Arona na Węgrzech

Wszystko przebiegło mniej więcej normalnie. Dostaliśmy nowy samochód, wyższej klasy, a z usług dodatkowych musieliśmy zapłacić za winietę, choć na ten samochód była ona opłacona na rok. Kwota odpowiadała jednak kosztowi winiety za okres wynajmu i teoretycznie można było odmówić tej usługi. Byłem trochę zdenerwowany depozytem, odblokowanie zajęło dużo czasu. Poza tym wszystko było w porządku.

Maj 2023
Ilia Levin
Ilia Levin
🇦🇿

Suzuki Vitara na Węgrzech

1. Zarezerwowałem Suzuki Vitarę, ale tak naprawdę dali mi „chińską”. Nie jest to krytyczne, gdyż klasa samochodów jest podobna, a w rezerwacji jest wzmianka, że ​​może się to zdarzyć. 2. Wystąpiły trudności przy odbiorze samochodu. Maszyna nie rozpoznała mojej licencji. A gdyby w pobliżu nie było pracownika, myślę, że stałabym tam bardzo długo. 3. Zwrot samochodu przebiegł bez żadnych problemów 4. Nie podoba mi się to, że nie ma możliwości wpłacenia kaucji gotówką... W Pradze wynajmowałem samochód z kaucją gotówkową. Główną niedogodnością jest to, że kaucja na karcie została zwrócona po 20 dniach od zwrotu samochodu. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko poszło dobrze. Będziemy ponownie w Budapeszcie, ponownie skorzystamy z Państwa usług)

Styczeń 2024
Aleksandr Lesnov
Aleksandr Lesnov
🇷🇺

Volkswagen T-Roc na Węgrzech

Wypożyczyłem samochód w październiku 2023 roku na 2 tygodnie. Początkowo planowałem wynająć samochód na lotnisku, ale nie zarezerwowałem go z wyprzedzeniem z powodu różnych okoliczności, a po przyjeździe nie było nic odpowiedniego pod względem ceny. Więc wieczorem znalazłem tę wypożyczalnię w Internecie, skontaktowaliśmy się i następnego ranka wziąłem samochód. Cena była około dwa razy niższa niż na lotnisku. Euro 20 plus jakiś inny podatek, ale nie jestem pewien czy nie było to nigdzie napisane na stronie. Byłem zadowolony z ograniczeń przebiegu i "zakazu podróżowania" poza Węgry. Samochód to Nissan Qashqai. Stan bardzo przyzwoity, żadnych problemów podczas codziennej dwutygodniowej eksploatacji zarówno w mieście jak i na autostradzie nie doświadczyłem. Rejestracja szybka, obsługa (widziałem tylko jednego pracownika) poprawna i zrozumiała. Obiekt znajduje się kilka kilometrów od lotniska. Wszystko jest sformalizowane przez jakiś cudowny terminal na ulicy. Ale pracownik sam wciskał przyciski i skanował paszport i prawo jazdy, więc niewiele rozumiał. Gdy przechodziliśmy, w tej samej maszynie jest wezwanie taksówki. Samochód przyjechał za 10 minut i zabrał nas na lotnisko za darmo. Jazda tam trwała około 5 minut. Więc polecam. Planuję złożyć wniosek ponownie w grudniu, ale konieczna będzie podróż poza Węgry).

Październik 2023
Igor Pichugin
Igor Pichugin
🇷🇺

Suzuki Vitara na Węgrzech

Pomijając fakt, że nie dostałem Suzuki, bo było obiecane innemu klientowi, który przyjechał dzień później (chociaż skontaktowałem się z firmą z wyprzedzeniem i wyjaśniłem, czy w ogóle mają automatyczne crossovery i czy zostaną mi dostarczone, i zapewniono mnie, że tak będzie), a zamiast tego dali mi Toyotę Corollę, która nie jest nawet zbliżona do podobnej, ogólnie jestem w 100% zadowolony z obsługi w firmie

Maj 2023
Popandopulo Petr
Popandopulo Petr
🇷🇺

Nissan Micra na Węgrzech

Wynajęliśmy samochód od tej firmy w październiku 2023 roku. Chcielibyśmy podziękować personelowi za dobrą obsługę. Samochód został dostarczony w doskonałym stanie, z czystym wnętrzem. Polecamy tę firmę!

Październik 2023
Ruslan Vorozheykin
Ruslan Vorozheykin
🇷🇺

Suzuki Vitara na Węgrzech

Wszystko przebiegło pomyślnie, jestem bardzo zadowolony. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie, wygodnie i przejrzyście!

Marzec 2024
Ivashchenko Vadim
Ivashchenko Vadim
🇷🇺

Toyota Corolla HB na Węgrzech

Wszystko było w porządku.

Maj 2023

Ceny wynajmu samochodów na lotnisku w Budapeszcie

Cena wynajmu samochodu na lotnisku w Budapeszcie zależy od sezonu i czasu wynajmu.

45
44
44
44
44
45
44
45
45
44
45
45
 • Styczeń
 • Luty
 • Marzec
 • Kwiecień
 • Maj
 • Czerwiec
 • Lipiec
 • Sierpień
 • Wrzesień
 • Październik
 • Listopad
 • Grudzień
 • Stycz
 • Luty
 • Marz
 • Kwiec
 • Maj
 • Czer
 • Lip
 • Sier
 • Wrzes
 • Paźd
 • List
 • Grud
chartIle kosztuje wynajem samochodu na lotnisku w Budapeszcie: średnia cena za dzień dla wszystkich klas samochodów przy zamówieniu na 7 dni.
RENTACARANYWHERE
Wypożycz samochód online na lotnisku w Budapeszcie przez TakeCars.pl
 • 1. Wybierz auto na lotnisku w Budapeszcie

  Wynajem samochodu na lotnisku w Budapeszcie właśnie stał się łatwiejszy - porównaj ceny i ubezpieczenia za pomocą kilku kliknięć

 • 2. Zarezerwuj samochód

  Dokonaj niewielkiej przedpłaty online, a samochód będzie na Ciebie czekał na lotnisku w Budapeszcie.

 • 3. Zostawić opinię o wynajmie

  Pomóż innym dokonać wyboru podczas wynajmu samochodów na TakeCars Budapeszt Lotnisko (BUD).

Częste pytania

Dokąd jeszcze można się udać z lotniska w Budapeszcie

Odkrywanie Puszty, czyli Wielkiej Niziny Węgierskiej, znanej z tradycyjnych pokazów konnych i rozległych krajobrazów, oferuje głębokie zanurzenie się w węgierskiej kulturze.

Najpopularniejsze miejsca turystyczne w pobliżu lotniska w Budapeszcie

Parlament węgierski, twierdza Buda i łaźnie termalne Széchenyi oddalone są od obiektu o 30 minut jazdy. Jezioro Balaton, największe jezioro w Europie Środkowej, znajduje się około półtorej godziny jazdy od hotelu.

Pomysły na trasy samochodem z lotniska w Budapeszcie

Meander Dunaju to malownicza droga z przystankami w historycznych miastach, takich jak Višegrad, Esztergom i Szentendre.

Do dużych miast samochodem z lotniska w Budapeszcie

Inne duże miasta, takie jak Wiedeń i Bratysława, oddalone są o około 2-3 godziny, oferując łatwy dostęp do różnorodnych wydarzeń kulturalnych Europy Środkowej.

Masz pytania?

Zachęcamy do zadawania pytań, a my odpowiemy w ciągu 2 godzin.

0/240

Jak dotrzeć do lotniska w Budapeszcie

Wypożyczalnie samochodów w miastach
Dystans do lotniska w Budapeszcie
Jazda, godziny
Wynajem aut na lotnisku w Budapeszcie

CENA ZA DZIEŃ

Transmisja

Rodzaje depozytów

OPCJE

Siedzenia

UBEZPIECZENIE

Typy samochodów

Przekraczanie granic

Dostawca