Użyj kodu WELCOME3 podczas płatności, aby otrzymać zniżkę na pierwszą rezerwację u nas. Enjoy!☀️

Close
samochody na podstawie filtrów

Opinie o wypożyczalniach samochodów w Przno

Prawdziwe opinie o lokalnych wypożyczalniach samochodów w Czarnogórze

Mari S
Mari S
🇷🇺

Volkswagen Tiguan w Czarnogórze

Piękny samochód, jazda była przyjemnością! Zespół, jak zawsze, jest ponad pochwałami! Najlepszy samochód do wynajęcia w Czarnogórze. DZIĘKUJEMY!

Maj 2024
Oleksandr Symonov
Oleksandr Symonov
🇺🇦

Opel Corsa w Czarnogórze

Wynajęliśmy Opla Corsę za pośrednictwem tego serwisu. Byliśmy zadowoleni. Wszystko było bardzo proste i szybkie. Potrzebowaliśmy samochodu następnego dnia, a inne strony pobierały dodatkowe opłaty za pilność. Tutaj była bardzo korzystna cena, bardzo szybko zareagowali na prośbę, samochód został dostarczony we właściwe miejsce o umówionej godzinie. Wszystko bez żadnych problemów. Przy zwrocie wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam. Za stan samochodu 4.

Wrzesień 2021
Nikita Zakharov
Nikita Zakharov
🇷🇺

Chevrolet Camaro Cabrio w Czarnogórze

Postanowiłem zrobić żonie niespodziankę na urodziny i zabrać kabrioleta na kilka dni jazdy. Oferty, na które natknąłem się w Internecie, w większości nie pasowały do wydarzenia: albo stare samochody, albo zabite, albo słabe. Przypomniałem sobie, że jakiś czas temu zapisałem w zakładkach tę stronę (localcarhires). I ku mojemu zaskoczeniu znalazłem to, czego potrzebowałem. Wziąłem czerwone Camaro na 3 dni. Cóż, wszystko jest jasne z odczuć: fajny amerykański samochód, kolorowy, zauważalny, dźwięczny. Co ważne: pomysł przyszedł do mnie wieczorem, godziny 6-7, już za 30 minut potwierdziłem dostępność i do 10 rano pojechałem prosto do domu. Obsługa jest bardzo wygodna, rosyjskojęzyczna, natychmiast po zamówieniu napisałem do WhatsApp, wyjaśniłem wszystko, wyjaśniłem, rozmawiałem. Samochód jest w dobrym stanie technicznym, w pełni ubezpieczony. Podróżowaliśmy nim dość daleko, nie było żadnych problemów. Ogólnie rzecz biorąc, nie mogę pomóc, ale zostawić pozytywną recenzję tej usługi. Nawiasem mówiąc, moja żona i ja bardzo często, nawet kilka razy w roku, jesteśmy w Czarnogórze. Bardzo lubimy ten kraj. Za każdym razem przyjeżdżamy na 2-3 tygodnie i przy każdej wizycie stajemy przed kwestią wynajmu samochodu. Ponieważ przyjeżdżamy na długi czas, kwestia ceny za samochód jest bardziej niż istotna. Dużo googlowaliśmy i na jednym z angielskich forów znaleźliśmy pozytywną recenzję tego zasobu. Ceny naszych zwykłych samochodów kompaktowych są tutaj nieco tańsze. Nawet wtedy byliśmy szczęśliwi, wrzuciliśmy stronę do zakładek i teraz z niej korzystaliśmy. Jak zrozumiałem, za pośrednictwem tego zasobu wynajmują swoje samochody także prywatni obywatele, co samo w sobie jest ciekawym pomysłem. To, najwyraźniej, i pozwala uniknąć pewnej marży wynajmu. Byliśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję bardzo i powodzenia.

Kwiecień 2019
Aleksandr Zozulya
Aleksandr Zozulya
🇺🇦

Volkswagen Caddy Maxi w Czarnogórze

Wszystko jest super. Wszystko mi się podobało. Dziękuję 😀

Sierpień 2021
Tatiana Chernysheva
Tatiana Chernysheva
🇷🇺

Hyundai i20 w Czarnogórze

Wszystko było dobrze i szybko

Lipiec 2021
Artem Basyrov
Artem Basyrov
🇷🇺

Skoda Fabia Combi w Czarnogórze

Wszystko poszło idealnie. Samochód został przywieziony we wskazane miejsce, był w dobrym stanie. Wszystko było bardzo wygodne.

Lipiec 2022
Dmitriy Gress
Dmitriy Gress

Peugeot 207 w Czarnogórze

Samochód został dostarczony na czas, ale nie był to Peugeot, ale Renault Clio w znacznie gorszym stanie niż Peugeot na zdjęciu. Stan auta był w porządku, ale czystość w kabinie i zapach to PPC ... Właściciel szybko odpowiadał na wiadomości, nie ma do niego żadnych pytań

Wrzesień 2021
Alicja Legut
Alicja Legut
🇵🇱

Toyota Yaris w Czarnogórze

Wszystko było super! Kontakt, cena, samochód. Gorąco polecam, jeśli moi przyjaciele przyjeżdżają do Czarnogóry :)

Sierpień 2023
Viktor Kunshin
Viktor Kunshin
🇷🇺

Skoda Fabia w Czarnogórze

Dobry samochód i obsługa ze strony firmy

Grudzień 2022

Masz pytania?

Zachęcamy do zadawania pytań, a my odpowiemy w ciągu 2 godzin.

0/240

Jak dotrzeć do Przna

Wypożyczalnie samochodów w miastach
Dystans do Przna
Jazda, godziny
Wynajem aut w Przno

CENA ZA DZIEŃ

Transmisja

Rodzaje depozytów

OPCJE

Siedzenia

UBEZPIECZENIE

Typy samochodów

Przekraczanie granic

Dostawca