Użyj kodu WELCOME3 podczas płatności, aby otrzymać zniżkę na pierwszą rezerwację u nas. Enjoy!☀️

Close
samochody na podstawie filtrów

Opinie o wypożyczalniach samochodów w Sveti Stefanie

Prawdziwe opinie o lokalnych wypożyczalniach samochodów w Czarnogórze

Jurij Kuznecov
Jurij Kuznecov
🇱🇹

Renault Clio 4 w Czarnogórze

Poszło dobrze.

Lipiec 2023
Mykola Semeniuk
Mykola Semeniuk
🇺🇦

Hyundai i20 w Czarnogórze

Dziękuję, wszystko poszło dobrze!

Czerwiec 2021
Konstantin Rettikh
Konstantin Rettikh
🇷🇺

Audi A3 Sedan w Czarnogórze

Wszystko w porządku, wszystko w porządku. Dostałem zamiennik - Touarega. Jedynym niuansem jest to, że samochód może być wyższej klasy, ale jego zużycie paliwa jest nieco wyższe.

Lipiec 2021
Juliet Godfrey
Juliet Godfrey

Renault Clio 4 w Czarnogórze

Skorzystaliśmy z lokalnej wypożyczalni samochodów na jednodniowy wynajem w Czarnogórze w lipcu. To było bezproblemowe doświadczenie. Właściciel pozostał w kontakcie, podrzucił samochód do naszego hotelu i odebrał go następnego dnia bez problemu. Było znacznie taniej niż w innych wypożyczalniach. Zdecydowanie polecam

Lipiec 2023
Oskars Berzins
Oskars Berzins
🇱🇻

Hyundai i20 w Czarnogórze

Wszystko było w porządku, dziękuję!

Czerwiec 2023
Victor Sazonov
Victor Sazonov
🇷🇺

Hyundai i20 w Czarnogórze

Wynajem samochodu był bezbłędny, samochód działał prawidłowo przez cały okres wynajmu, właściciele przywieźli samochód do naszego hotelu pierwszego dnia i spotkali się z nami na lotnisku, kiedy go oddaliśmy. Byli również bardzo uprzejmi i przyjaźni dla nas, w przypadku problemów na drodze obiecali natychmiastową pomoc, ale nie było żadnych problemów. W przyszłym roku chcemy wrócić i na pewno ponownie skorzystamy z waszych usług! Bardzo dziękujemy!

Wrzesień 2021
Mariia Pasika
Mariia Pasika
🇺🇦

Peugeot 107 w Czarnogórze

Recenzja nie dotyczy samochodu, ale Gorana) Zarezerwowaliśmy samochód, w trakcie był niuans - Goran przyjechał w 10 minut i wszystko rozwiązał. Byliśmy zadowoleni z postawy i obsługi, polecamy).

Lipiec 2021
Maksym Malyshkin
Maksym Malyshkin
🇺🇦

Hyundai Accent w Czarnogórze

Wszystko jest w porządku z wynajmem. Jest uwaga na temat czystości wnętrza samochodu i deklarowanego zużycia paliwa. Ale ogólnie wszystko jest w porządku.

Wrzesień 2021
Davidas Galkinas
Davidas Galkinas
🇱🇹

Hyundai i20 w Czarnogórze

Ze względu na wynajem samochodu i obsługę wszystko było super!

Czerwiec 2023
Vladyslava Romaniuk
Vladyslava Romaniuk
🇺🇦

Mercedes-Benz A180 cdi w Czarnogórze

Wszystko poszło świetnie z wynajmem! Zacznę od tego, że nie dokonaliśmy rezerwacji z wyprzedzeniem, tak jak powinniśmy. Spontanicznie zdecydowaliśmy się zarezerwować samochód i tylko na waszej stronie internetowej mogliśmy to zrobić natychmiast. Zamiast czekać na oddzwonienie i długi czas przetwarzania. Oczywiście byliśmy bardzo zadowoleni z ceny, którą otrzymaliśmy w promocyjnej cenie. Byliśmy przygotowani na to, że samochód będzie miał wady (przynajmniej mechanika bez klimatyzacji). Ale byliśmy bardzo mile zaskoczeni, kiedy przywieźli nam czysty, dobry samochód, z działającą klimatyzacją, na automacie. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy bardzo zadowoleni, a nawet zaskoczeni wieloma rzeczami! Dziękujemy za pomoc w uniknięciu negatywnych emocji i problemów!

Lipiec 2021
Ekaterina Semochkina
Ekaterina Semochkina
🇷🇺

Mercedes-Benz A180 cdi w Czarnogórze

Wzięliśmy samochód na 3 dni, wszystko bardzo nam się podobało! Przede wszystkim bardzo mili faceci, Nikola przywiózł samochód zgodnie z ustaleniami, rejestracja była bardzo szybka i łatwa, samochód jest czysty, nie zabity, przejechaliśmy około 500 km, samochód jest szybki, zwrotny, nie pojawiły się żadne problemy na drodze. Samochód mieliśmy oddać o 22.00, ale spóźniliśmy się i pojechaliśmy na spotkanie, co pozwoliło nam oddać go rano, więc bardzo polecam tę firmę, dziękuję Nicola za dobre podejście do klientów!

Lipiec 2019
Sergii Kholostenko
Sergii Kholostenko
🇺🇦

Skoda Fabia w Czarnogórze

Wszystko było dobrze, samochód był na czas, czysty, zatankowany. Było kilka drobnych uwag na temat samochodu, nie działał klakson (klakson) i nie było płynu do spryskiwaczy. wszystko jest w porządku, chociaż było kilka sytuacji, w których konieczne było zastosowanie sygnału. Myślę, że zwrócicie większą uwagę na stan techniczny samochodów (jest to ważne dla integralności samochodu i życia klientów) i z tego powodu daję 5.

Wrzesień 2021
Igor Dyachenko
Igor Dyachenko
🇺🇦

Opel Corsa w Czarnogórze

Trzeba wypożyczyć samochód w Czarnogórze !!! Znaleźliśmy najkorzystniejszą opcję !!! Uprzejmy personel, na czas skontaktował się, na wszystkie pytania odpowiedział na czas! Dziękuję za samochód, widzieliśmy wiele, wrogość morza !!!! Następnym razem na pewno skorzystamy z LocalCarHires.com.

Wrzesień 2021

Masz pytania?

Zachęcamy do zadawania pytań, a my odpowiemy w ciągu 2 godzin.

0/240

Jak dotrzeć do Sveti Stefanu

Wypożyczalnie samochodów w miastach
Dystans do Sveti Stefanu
Jazda, godziny
Wynajem aut w Sveti Stefanie

CENA ZA DZIEŃ

Transmisja

Rodzaje depozytów

OPCJE

Siedzenia

UBEZPIECZENIE

Typy samochodów

Przekraczanie granic

Dostawca