Jovan wypożyczalnia samochodów w Serbia

Jovan

Belgrad, Serbia

4.8

(19)

4.8

(19)

Mówi po angielsku, serbsku.

Mówi po angielsku, serbsku.

Godziny pracy
 • Poniedziałek 09:00 - 17:00
 • Wtorek 09:00 - 17:00
 • Środa 09:00 - 17:00
 • Czwartek 09:00 - 17:00
 • Piątek 09:00 - 17:00
 • Sobota 09:00 - 17:00
 • Niedziela 09:00 - 17:00
quotes

Nasza firma z siedzibą w Belgradzie świadczy usługi wynajmu samochodów od 15 lat. Oferujemy różne opcje wynajmu, w tym wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, i jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości usług w przystępnych cenach dla naszych cenionych klientów Prosimy o rezerwację przez TakeCars.com i pozostawienie nam dobrych opinii.

Zasady i warunki

 • Prawo jazdy i paszport / dowód osobisty przy odbiorze.
 • Skany dokumentów do wstępnej kontroli przez e-mail / komunikator
 • Wiek kierowcy: 21+
 • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów: 2+ lata
 • Opóźniony zwrot: do 1 godziny wolne
 • Przebite opony: odpowiedzialność klienta
 • Przekraczanie granic: po uprzednim zatwierdzeniu.
 • Nieważne ubezpieczenie: alkohol, nieautoryzowany kierowca
 • Obszary objęte ograniczeniami: Albania | Kosowo

14 samochody do wynajęcia

Recenzje (19)

persone

Fiat Panda

Wszystko poszło dobrze. Zamiast Fiata Pandy dostaliśmy podobny samochód Toyotę Yaris, która była dla mnie nawet lepsza. Daję mu A+.

persone

Toyota Yaris

Bardzo dziękujemy za punktualność. Lot był opóźniony o 3 godziny, ale czekano na nas i spotkaliśmy się. Samochód odpowiada zamówieniu. Wszystko jest super!

persone

Fiat Panda

Było świetnie.

persone

Toyota Corolla

Wszystko było idealne. Wszystkie nasze życzenia zostały spełnione. Samochód był lepszy niż ten, który zarezerwowaliśmy. Obsługa jest na najwyższym poziomie. Dziękujemy. Ty.

persone

Fiat Panda

Wszystko poszło świetnie z wynajmem samochodu. Żadnych skarg. Będę korzystał z waszej strony w przyszłości. Dziękuję.

persone

Chevrolet Spark

Wszystko poszło świetnie, nie wzięli kaucji, dali mi samochód wyższej klasy.

persone

Toyota Corolla

Wszystko jest super !!!

persone

Toyota Yaris Cross

Wszystko poszło dobrze, z wyjątkiem tego, że nie była to Shkoda. Poznałem zachowanie silnika diesla. Ogólnie rzecz biorąc, poszło nam dobrze. Polako, jeśli dobrze przeliterowałem to serbskie określenie...

persone

Mercedes-Benz Vito Bus

Poszło trochę lepiej niż fatalnie. Wypożyczalnia nie przysłała samochodu. Ponieważ, według nich, nie wiedzieli o moim zamówieniu, ponieważ albo potwierdzenie nie przyszło od ciebie, albo go nie widzieli. Po długich negocjacjach zmienili wersję i powiedzieli, że wiedzieli, ale kierowca nie czekał na mnie, chociaż lot nie był spóźniony i wyszedłem 30 minut po wylądowaniu samolotu. Skończyło się na tym, że posiedziałem dodatkowe trzy godziny na lotnisku i dostałem samochód. Mesedes był tak stary, jak to tylko możliwe, ale diesel i automatyczny. Ostatniego dnia leasingu zapaliła się kontrolka check engine i już nie zgasła. Zrezygnowałem i postawiłem na siebie krzyżyk. Ogólnie rzecz biorąc, dostałem samochód taki, jaki chciałem i nie zepsuł się. Ale byłem zdenerwowany.

persone

Toyota Yaris

Wszystko jest super, obsługa jest niesamowita. Samochód jest w idealnym stanie technicznym. Dziękuję bardzo.

persone

Toyota Corolla

wynająłem Opla Astrę, po przyjeździe dostałem nowszy samochód Toyoty). Nie miałem żadnych problemów z samochodem! Pan, który wydał samochód, po prostu wspaniały! Wszystko opowiedział, wytłumaczył, pomógł mi wezwać taksówkę! Dziękuję bardzo i życzę sukcesów ☺️🔥

persone

Citroen Elysee

wszystko było w porządku

persone

Citroen Elysee

Jovan spotkał się z nami na lotnisku, włożył dokumenty do umowy, dał nam wszystkie dokumenty i pokwitowanie parkingowe, wziął depozyt i to był koniec wszelkich formalności :) Zamiast zarezerwowanego Citroena Elysee była Mazda CX-3; może i mniejsza w kabinie i w bagażniku, ale dla nas wystarczająca i ciekawsza w prowadzeniu, a zużycie benzyny na autostradzie trochę ponad 6 litrów / 100 km. Żaden problem przy 1200+ km na aucie z przebiegiem 80+ tys km :) Chciałem spłukać na zewnątrz i odkurzyć wnętrze, ale Jovan przyjął to bez żadnych problemów tak jak było. Wszystko było super, chwała!

persone

Fiat Panda

To było wszystko, co dobre

persone

Toyota Corolla

Znalazłem broszurę w hotelu w Moskwie, zadzwoniłem i zgodziłem się wziąć Opla Astrę 2017 lub 2019. Następnego dnia przyjechał Ivan i "zdenerwował" mnie, mówiąc, że nie będzie Opla, ale Toyota Coral 2022. Kwota wynajmu się nie zmieniła! Kilka dni później oddałem samochód na lotnisku i byłem bardzo zadowolony! Polecam!

persone

Peugeot 308

Wszystko poszło świetnie, jestem zadowolony z usługi!

persone

Toyota Yaris

To było dobre 👍

persone

Skoda Fabia

Wszystko jest super) Szybko, wygodnie i uczciwie. Pojechałem z przyjaciółmi do Nowego Sadu. Wszystko było tak wygodne, jak to tylko możliwe. Samochód jest czysty i wygodny

persone

Citroen Elysee

Wszystko jest super) Szybko, wygodnie i uczciwie. Pojechałem z przyjaciółmi do Nowego Sadu. Wszystko było tak wygodne, jak to tylko możliwe. Samochód jest czysty i wygodny