Elias wypożyczalnia samochodów w Cypr

Elias

Pafos, Cypr

4.9

(13)

4.9

(13)

Mówi po angielsku, grecku, rosyjsku.

Mówi po angielsku, grecku, rosyjsku.

Godziny pracy
 • Poniedziałek 09:00 - 19:00
 • Wtorek 09:00 - 19:00
 • Środa 09:00 - 19:00
 • Czwartek 09:00 - 19:00
 • Piątek 09:00 - 19:00
 • Sobota 09:00 - 19:00
 • Niedziela 09:00 - 19:00
quotes

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt na Cyprze był komfortowy. Oferujemy różne opcje ubezpieczenia, aby zapewnić ci spokój ducha. Nasze ceny są jasno określone w voucherze i nie ma żadnych ukrytych prowizji ani opłat Prosimy o rezerwację przez TakeCars.com i pozostawienie nam dobrych opinii.

Zasady i warunki

 • Prawo jazdy i paszport / dowód osobisty przy odbiorze.
 • Wiek kierowcy: 23 - 70
 • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów: 1+ lata
 • Nieważne ubezpieczenie: alkohol, nieutwardzone drogi, nieautoryzowany kierowca
 • Przed zwrotem należy umyć samochód. Nieumyty samochód: €10 opłata
 • Obszary objęte ograniczeniami: Cypr Północny
 • Przekraczanie granic: jest niedozwolony
 • Skany dokumentów do wstępnej kontroli przez e-mail / komunikator
 • Przebite opony: odpowiedzialność klienta
 • Polityka paliwowa: Taki sam
 • Ciężka jazda terenowa zabroniona

0 samochody do wynajęcia

Recenzje (13)

persone

Honda Fit

Fajnie i żadnych kłopotów. Pozdrawiam

persone

Nissan Note

Wszystko poszło idealnie, przywieźliśmy samochód i odebraliśmy go na czas, nie było nurtujących pytań, minimum formalności. Nie miałem żadnych zastrzeżeń co do samochodu.

persone

Nissan Note

Wszystko było w porządku!

persone

Nissan Note

Świetna obsługa w rozsądnej cenie. Samochód został dostarczony i odebrany z mieszkania. Nie było również problemu z przedłużeniem wynajmu o 3 dni. Dziękuję

persone

Suzuki Swift

Dziękuję! Wszystko poszło świetnie, ale miałem Nissana Note zamiast Suzuki Swift, ale było jeszcze lepiej. Bardzo zadowolony z usługi, samochód został odebrany / wysadzony na lotnisku, nawet nie na parkingu, ale tuż przed terminalem. Bez depozytu i bez udziału własnego - idealnie, będę nadal wybierał te same opcje. Wcześniej korzystałem z innych usług wynajmu, ale w czasie pandemii stały się one znacznie droższe. Jedyne, co mi się nie podobało, to konieczność umycia samochodu przed jego oddaniem. Uważam, że łatwiej jest zapłacić dodatkowe dziesięć złotych, ponieważ w drodze na lotnisko nieprzyjemnie jest stać w kolejce do myjni na stacji benzynowej i denerwować się straconym czasem.

persone

Nissan Note

Wygodny samochód w bardzo komfortowej konfiguracji. Przyjechał bezpośrednio do mieszkania nawet przed terminem. Wszystko mi się podobało:)

persone

Nissan Note

Ładny samochód w bardzo dobrym stanie. Jakość usług. Terminowe spotkanie w dniu przyjazdu i wyjazdu, szybka papierkowa robota. Miły bonus - fotelik dziecięcy i drugi kierowca bezpłatnie. Dziękuję Victor i Elias.

persone

Nissan Note

Miałem jak najbardziej pozytywne wrażenia. Znaleźliśmy samochód następnego dnia, kiedy wszystkie inne wypożyczalnie odmówiły. Bardzo pomocny menedżer towarzyszył transakcji. Udzielił wszystkich informacji i był zaangażowany w cały proces. Najemca również był doskonały: samochód został dostarczony na czas i w idealnym stanie. Jesteśmy zadowoleni i skontaktujemy się ponownie.

persone

Nissan Note

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wynajmu samochodu. Przyjechaliśmy na lotnisko na czas i nie było żadnych problemów ze stanem technicznym samochodu. Dziękujemy Victor i Ilya za udane wakacje. Andrey Ukraina Lwów

persone

Suzuki Swift

Wszystko mi się podobało, odebrałem i przekazałem samochód dokładnie o wyznaczonej godzinie, samochód w pełni sprawny, czysty, wygodny, zbiorniki benzyny i płynu do spryskiwaczy napełnione. Bardzo pomocna rada od pracownika, która znacznie ułatwiła dostosowanie się do ruchu lewostronnego.

persone

Nissan Note

To było takie dobre Czas właściciela jest idealny A samochód był super Wszystko było dobrze Dziękuję 🙏🏼

persone

Suzuki Swift

Wszystko było dobrze, jedyną rzeczą było to, że samochód musiał zostać zwrócony z 1/4 baku, zwróciłem 1/2 i nie otrzymałem odszkodowania, które wynosi 10-15 €... ale wszystko było w porządku, samochód został dostarczony i odebrany na czas, zarezerwowany samochód nie był dostępny, samochód został zastąpiony podobnym, samochód był czysty i bez większych uszkodzeń. Dziękuję. Na parkingu pękła mi również lewa tylna szyba, ale zostało to pokryte z ubezpieczenia. Ale sprawa z benzyną nie była zbyt miła.

persone

Suzuki Swift

Ilya, dziękuję za wypożyczenie samochodu. Wszystko odbyło się bardzo szybko. Samochód jest w bardzo dobrym stanie. Szybko dostosowaliśmy się do ruchu lewostronnego. W następnej podróży na pewno ponownie wynajmiemy od Ciebie samochód, ponieważ lubimy czuć się mobilni w każdym kraju) Nigdy nawet nie zrobiliśmy zdjęcia z it)))). Cały czas spędzaliśmy czas z przyjaciółmi, w końcu to był ślub))))